Mamy z Baybyonline.pl przetestowały mleko Humana 2

Sprawdź, jak mleko Humana 2 wypadło w teście konsumenckim.

Karmienie piersią to bezsprzecznie najlepszy sposób żywienia noworodka. Nie tylko zaspakaja wszystkie potrzeby żywieniowe malucha, lecz także stanowi wyjątkową chwilę bliskości między mamą a dzieckiem. Czasem przychodzi jednak taki moment, kiedy mleko mamy trzeba zastąpić mlekiem modyfikowanym. I tu pojawia się pytanie: jak wybrać to najlepsze, które dostarczy dziecku kompleksowo wszystkich składników odżywczych. Mamy z Babyonline.pl już wybrały – mleko następne Humana 2.

Humana 2 w opinii mam z Babyonline.pl

100 mam i ich maluchów przetestowało mleko następne Humana 2 zalecane dla niemowląt po 6. miesiącu życia, gdy karmienie piersią nie jest możliwe lub nie jest kontynuowane. Mleko Humana 2 zawiera odpowiednią ilość białka, dodatek galaktooligosacharydów, które wspierają rozwój dobroczynnej flory bakteryjnej, niezbędnej w procesach odpornościowych, a także kwasy omega 3 i omega 6 potrzebne w procesie budowy komórek mózgowych. Zawarta witaminy D i wapń są potrzebne w procesie wzrostu i rozwoju niemowlęcia. A co o Humana 2 sądzą mamy? Aż 98% testerek oceniło mleko Humana 2 bardzo dobrze lub dobrze. Tyle samo mam przyznało, że mleko bardzo smakowało maluchom. 91% mam uważa, że mleko Humana 2 jest lepsze od mleka, którego używały wcześniej. Aż 96% maluchów dobrze tolerowało testowane mleko, nic więc dziwnego, że prawie tyle samo mam, deklaruje, że będzie nadal karmić dziecko mlekiem Humana 2 i że wypróbuje inne produkty z szerokiej oferty Humana. A co najbardziej cenią mamy w mleku Humana? Przede wszystkim dobrą tolerancję mleka przez maluchy oraz gwarancję wysokiej jakości. Ważny jest również smak mleka, który przypadł do gustu małym testerom. Nic więc dziwnego, że aż 99% mam poleciłoby mleko Humana 2 innym mamom. Czy może być lepsza rekomendacja?

Ważna informacja

Karmienie piersią jest zgodne z naturą, dlatego stanowi najlepszą formę żywienia niemowlęcia. Pokarm kobiecy najlepiej zaspakaja potrzeby żywieniowe dziecka a bezpośredni kontakt z matką, podczas karmienia, jest przejawem intymności i niezwykłej więzi. To czas wyjątkowy dla obojga. Dlatego warto się do niego dobrze przygotować, m.in. zadbać o właściwą dietę zarówno przed jak i w trakcie okresu laktacji.

Decyzja nawet o częściowym zastąpieniu mleka matki mlekiem modyfikowanym może wpłynąć na zmniejszenie ilości pokarmu kobiecego i może to być proces nieodwracalny. W związku z tym taka decyzja nie może być podejmowana pochopnie, należy również wziąć pod uwagę jej konsekwencje socjalne i finansowe. Każdą zmianę dotyczącą żywienia niemowlęcia należy konsultować z lekarzem lub specjalistą w dziedzinie żywienia niemowląt.

Jeżeli lekarz zaleci stosowanie mleka modyfikowanego lub mleka specjalnego należy ściśle przestrzegać wskazówek producenta, dotyczących sposobu przechowywania, przygotowania i podawania produktu. Ma to ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Uwaga!
Wszelkie informacje na temat mlek początkowych mogą być udostępniane dla celów edukacyjnych wyłącznie na wyraźną prośbę rodziców

Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Tak, chcęNie chcę